.......  Jana Zbíralová, aktual. 31/10/2020 20:23:17 ................

  Pozastavení činnosti klubu trvá nadále... Pozastavení činnosti klubu trvá nadále......

  
Milí členové, pokud vláda umožní shromažďování opět v modelu "6 osob", vrátili bychom se rádi k trénování pouze venku a za každého počasí v režimu 5 dětí plus 1 trenér jako před zavedením nynějších opatření. Do té doby bohužel v činnosti pokračovat nemůžeme. Jakmile toto bude možné, budeme Vás informovat prostřednictvím těchto webových stránek a emailů o znovuobnovení tréninkové činnosti. Mrzí nás, že k tomu došlo v době, kdy se jsme se snažili rozjet nový kroužek a měli jsme pocit, že se nám to i daří. Věříme, že nám zachováte přízeň a až to zase půjde, sejdeme se v hojném počtu a navážeme tam, kde jsme přestali..... Do té doby sportu a pohybu obecně zdar :) !!!

PROSÍME VŠECHNY ABY OD 1.11.2020 DOČASNĚ POZASTAVILI PLATBY ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ - DĚKUJEME...

Za celý trenérský kolektiv zdraví a mnoho sil vše zvládat pokud možno s nadhledem a vnitřním klidem přeje,

Jana Zbíralová


      ____________________
                 ___________.......  Jana Zbíralová, aktual. 21/10/2020 21:51:57 ................

  Dočasné pozastavení činnosti klubu

  
Nedá se nic dělat....od 22.10.2020 pozastavuje náš klub organizovanou tréninkovou činnost a to do 30.10.2020. Budeme napjatě očekávat další rozhodnutí vlády ohledně volného pohybu osob. Sledujte prosím tyto stránky - budeme zde avizovat novinky v naší činnosti :)

Sportujte, zdravě jezte a podržte se navzájem:)

Za úplně všechny trenéry VSK zdraví,

Jana Zbíralová


      ____________________
                 ___________.......  Jana Zbíralová, aktual. 19/10/2020 08:30:31 ................

  

  
Dnes - pondělí 19.10. - sraz v 16.00hod před plaveckým bazénem na Štěpánce. Trénink se koná za každého počasí, správně se do něj oblékněte:)

Těší se na Vás Víťa a Kuba


      ____________________
                 ___________.......  Jana Zbíralová, aktual. 13/10/2020 14:00:05 ................

  Jak budeme trénovat od 14.10.2020 až do odvolání

  
Zda-li se počínaje středou 14.10. tréninky VE VAŠÍ KONKRÉTNÍ TRÉNINKOVÉ SKUPINĚ konají se dozvíte od vedoucích těchto skupin. Čekejte na jejich pokyny, ozvou se Vám ať už emailem nebo telefonicky:


Rugby - Po 16.00 - 17.30 - Kuba Richter (richter.kaa@atlas.cz / 724 165 626)

Trénovat se bude pouze v případě, že dáme dohromady malé skupinky (6 osob = 5+1). Kde budeme trénovat se také dozvíte. Pokud to nepůjde na školním hřišti = přesouváme se do přírody = louka / lesopark. Tréninky budou za každého počasí = rušit je nebudeme. Dejte nám čas, abychom to dali do kup a dobře zorganizovali. Dáme vědět....

Děkujeme:)

Za všechny trenéry VSK zdraví a podporu vyprošuje,

Jana Zbíralová


      ____________________
                 ___________.......  Jana Zbíralová, aktual. 12/10/2020 14:07:55 ................

  Tréninky ZATÍM pokračují

  
Milí rodiče,

naše tréninky zatím stále pokračují. Trénujeme za každého počasí a žádný trénink se dopředu neruší. Pokud byste aktuální počasí vyhodnotili jako nevhodné k tréninku, stačí poslat SMS trenérům, že nedorazíte...

Dojde-li k dalším restrikcím v oblasti sportu ze strany vlády, budeme na ně reagovat. Sledujte proto prosím naše webové stránky, moc děkujeme.

Dobré dny a zprávy přejí trenéři,

Víťa, Kuba a Jana


      ____________________
                 ___________.......  Jana Zbíralová, aktual. 05/10/2020 11:29:13 ................

  Tréninky pokračují...

  
Milí rodiče,

celý říjen trénují mladí rugbysté stále venku, a proto tréninky mohou pokračovat bez omezení. Pokud by bylo ošklivé počasí, včas trénink zrušíme = nejpozději do 15.00 formou smsky.

Od listopadu přecházíme do tělocvičny = 1. trénink bude v pondělí 2.11.2020 od 16.00 - 17.30 v tělocvičně na zimním stadionu v MB (malá hala).

Tréninky budou připraveny tak, že aktuální hygienické požadavky a nařízení budou splněny. Pokud se rozhodnete, že po dobu s "přechodnými opatřeními" děti na tréninky raději posílat nebudete, prosíme, abyste toto dali vědět nejen trenérovi, ale i na emailovou adresu vskmb@seznam.cz. Dohodli bychom se na případném pozastavení členství i platbě příspěvků....

Současně prosíme, abyste na tréninky posílali 100% zdravé děti = bez jakýchkoliv příznaků nemoci a děti bez zranění, resp. jejich doznívajících následků - moc děkujeme:) Je důležité, aby děti byly na podzimní tréninky dobře oblečené. Venku budeme vždy, když nebude pršet... Nezapomínejte na čelenky, popřípadě jiné pokrývky hlavy, vyšší ponožky, apod. :)


Za kolektiv trenérů VSK zdraví a přeje mnoho optimismu,

Jana Zbíralová
předsedkyně VSK z.s.


      ____________________
                 ___________.......  Jana Zbíralová, aktual. 09/09/2020 22:26:54 ................
  
Aktuálně bez informací.
  

      ____________________
                 ___________


Administrátor:
Uživatel: Heslo: