.......  Jana, aktual. 22/04/2020 10:31:27 ................

  
  
Milí rodiče, děti, členové našeho klubu, příznivci, sponzoři…..

zdravím Vás a chtěla bych hned na začátek vyjádřit svou víru, že se Vám vede dobře = jste zdrávi na těle i na duchu:)
I když nouzový stav stále trvá, chtěla bych věřit, že se Vám v něm podařilo najít jistý smysl, případně i režim, ve kterém můžete všichni dobře fungovat. Jsem si téměř jistá, že Vaše děti nezahálí = společně sportujete a věnujete se jim místo nás...

A za to Vám moc děkujeme, protože víme, jak moc je důležité být fit a sportovat s radostí, což jde ruku v ruce. Některým dětem se dokonce otevřel prostor sportovat tou nejpřirozenější cestou = společnou hrou s kamarádem, kamarádkou...teď, když na to mají dostatek času a vlídné počasí. A za to musíme být všichni rádi :)

Ráda bych Vás také informovala o tom, že zasedal výkonný výbor VSK. Ve všech bodech, které jsme probírali,a Vám byly avizovány v minulý týden, jsme našli 100% shodu. Dovolte, abych Vám jednotlivé "výstupy" prezentovala zde:

1. VEŠKERÁ TRÉNINKOVÁ ČINNOST je do konce školního roku bohužel POZASTAVENA - za stávajících podmínek i s ohledem na rozhovory s jednotlivými řediteli škol, kde trénujeme, považujeme rozběhnutí tréninků jako něco velmi nepravděpodobné.

2. Prázdninové aktivity bychom rádi zachovali, ALE !!!....... vůbec není jasné, zda-li to bude možné - zde vyčkáváme a jejich realizaci chceme zvážit až po vydání hygienických manuálů - snad bude v květnu jasněji. Přesto si dovolím vyslovit pochybnost o tom, že akce proběhnou - jejich možná náročnost z pohledu hygienického, s tím související "svázané" ruce nás, kteří v nich aktivně participujeme = trenérů i Vašich dětí, a současně "nákladovost" těchto opatření činí speciálně z příměstských táborů - i s ohledem na fakt, že v červenci zřejmě proběhnout nebudou moci - něco velmi obtížného si vůbec představit. Ale nepředbíhejme, počkejme si společně, jak to s nařízením vlády bude a pak se bude rozhodovat. V květnu rozhodnutí padne a budete o něm informováni.

3. Znovuzahájení tréninkové činnosti - moc bychom si přáli, aby naše tréninková činnost mohla zahájit společně s novým školním rokem - zda-li to bude září nebo později a za jakých podmínek, je také otázka, která se bude směrem k tomuto datu vyjasňovat - všichni ředitelé škol, se kterými jsem o tom mluvila se modlí, aby to tak bylo = 3.9. 2020 se děti mohly NORMÁLNĚ vrátit do škol a začne se učit jako před 11.3. Uvidíme....a budeme Vás také informovat.

4. V souvislosti s výše uvedeným PROSÍM VŠECHNY NAŠE ČLENY, ABY S OKAMŽITOU PLATNOSTÍ ZRUŠILI VŠECHNY PLATBY NA NÁŠ ÚČET. PŘEPLATKY ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ VÁM BUDOU VRÁCENY ZPĚT NA ÚČET POČÍNAJE PŘÍŠTÍM TÝDNEM = OD 27.4.2020 JE ZAČNU VRACET NA ÚČTY, ZE KTERÝCH NÁM CHODÍ. PROTOŽE SE JEDNÁ O VÍCE NEŽ 200 ČLENŮ, U KTERÝCH MUSÍM PROVĚŘIT PLATEBNÍ HISTORII A BUDU VŠE BRÁT ABECEDNĚ, PROSÍM VÁS O TRPĚLIVOST. NA NIKOHO NEZAPOMENU A JE-LI U JEDNOTLIVCŮ CO VRACET = ČÁSTKY, KTERÉ MÁME NA ÚČTU ZA OBDOBÍ 03-06/2020, VRÁTÍME JE BEZE ZBYTKU.

5. Pokud by někdo z Vás nechtěl peníze vrátit na účet a chtěl nám je darovat na činnost, prosím, aby se mi ozval, abychom to vyřešili i smluvně. Všem takovým velice děkujeme předem, nesmírně si toho budeme vážit jako projevu důvěry v naši práci i solidarity v těchto časech. Není to však Vaše povinnost a respektujeme, že právě v této době je pro řadu z Vás každá koruna moc důležitá.


To, že celá tato situace / období ovlivní chod našeho klubu, je myslím zřejmé.... může to mít následky, které nyní nelze odhadovat - ale co je jisté: všude, kde trénujeme - ZŠ v Debři, 1.ZŠ v MB, ZŠ v Sobotce, plaveckém bazénu i sokolovně v Kněžmostě - tam všude s námi počítají a těší se na náš návrat!

Buďme tedy trpěliví a optimisté zároveň a společně věřme, že to co děláme a jak to děláme, bude mít nadále svůj smysl, a že nám bude umožněno co nejdříve v této činnosti pokračovat .….a že Vám i Vašim dětem, kteří s námi toto období vydrží a budou se chtít vrátit, udělá radost, že budou mít kam a s kým ;-).

Na všechny z Vás velmi myslíme a věříme, že bude přibývat optimističtějších zpráv a výhledů do budoucna.

S úctou a přáním dní co nejvíce naplněných pokojem a radostí za celý kolektiv trenérů VSK srdečně zdraví,

Jana Zbíralová


      ____________________
                 ___________.......  Jana, aktual. 15/04/2020 11:56:31 ................

  Zasedání výkonného výboru na základě rozhodnutí vlády ze dne 14.4.2020
  Milí rodiče, zdravíme Vás a věříme, že jste Vy i Vaše děti zdrávi na těle i na duši.

Včera vláda vydala "Harmonogram uvolňování opatření ve školách a školských zařízeních, podnikatelských a dalších činností". Podle tohoto nařízení, které je dostupné na https://www.vlada.cz/cz/epidemie-koronaviru/dulezite-informace/harmonogram-uvolnovani-opatreni-ve-skolach-a-skolskych-zarizenich--podnikatelskych-a-dalsich-cinnosti-180969/, nám činnost bude prakticky umožněna v plné míře až od 8.6.2020.....

Do konce tohoto týdne "zasedne" výkonný výbor klubu, který rozhodne o následujících bodech:

1. pravděpodobný termín zahájení běžné činnosti klubu
2. způsob vypořádání se s přeplatky členských příspěvků
3. realizace plánovaných prázdninových aktivit klubu


O výsledcích zasedání výkonného výboru Vás budeme informovat na těchto stránkách příští týden. Přejeme Vám všem mnoho sil zvládat vše, co Vám tento nouzový stav přinesl a chtěli bychom Vás ujistit, že na Vás i Vaše děti velmi intenzivně myslíme. Chybí nám, chybíte nám.....a proto se těšíme, až se opět otevřou všechny dveře a my se budeme moci vídat tak, jak jsme byli zvyklí...

Jana a kolektiv trenérů VSK


      ____________________
                 ___________.......  Jana, aktual. 02/04/2020 07:22:46 ................

  SPOLEČNÉ TRÉNINKY PŘES SKYPE
  
Milí svěřenci ze skupiny Atletika ro radost, jak zvládáte tento čas? Co škola doma? A sportujete??
Věříme, že každý z Vás ano, ale přece.....už Vám chybí naše tréninky, to naše věčné "honění se" v tělocvičně, po chodbách i schodech škol? Nám ano. A myslíme, že i Vám :) A chybíte nám VY a MOC ! Věříme, že se zase uvidíme a chceme věřit tomu, že už to bude brzy :)

Do té doby bychom Vám rádi pomohli udržet kondici pomocí SPOLEČNÝYH TRÉNINKŮ PŘES SKYPE. K tomu budete potřebovat počítač nebo tablet, ve kterém budete mít k dispozici účet Skype a webovou kameru, abych Vás mohla vidět a případně "koučovat" :))
S instalací účtu Skype si možná už poradíte sami nebo poprosíte rodiče či staršího sourozence.....

Prosím všechny zájemce o tuto možnost, aby se mi přihlásili do konce tohoto týdne (do 5.4.2020) prostřednictvím mobilu - zavolejte nebo pošlete sms zprávu na můj telefon 774 197 119. Domluvíme detaily.

Společně to zvládneme a věřím, že to bude zajímavá spolupráce. Už teď se na ní těším a doufám, že zájemců bude dost....

Mějte se fajn a budu čekat, kdo se mi ozve :)

Jana


      ____________________
                 ___________.......  Jana, aktual. 12/03/2020 15:45:45 ................

  POZASTAVENÍ ČINNOSTI KLUBU S ÚČINOSTÍ OD DNEŠNÍCH 14 HODIN PO DOBU 30 DNŮ
  
Z rozhodnutí výkonného výboru Všestranného sportovního klubu přerušujeme veškerou naši činnost a rušíme všechny akce, které jsme plánovali, a to s platností od dnešního dne až do 11.4.2020. Toto rozhodnutí přijímáme na základě rozhodnutí vlády, která dnes od 14.00 hodin po dobu dalších 30 dnů vyhlásila "nouzový stav" na území celé ČR.

V našem případě se omezení týká všech tréninkových skupin a všech organizovaných akcí na toto období, jmenovitě pak:

1) cirkocviku na ZŠ v Debři v sobotu 21.3 a neděli 22.3. - budeme hledat náhradní termín = chceme tuto akci uspořádat
2) finále Poháru VSK v přespolním běhu v Sobotce v sobotu 4.4.- budeme hledat náhradní termín = chceme tuto akci uspořádat
3) 1.trénink rugbyového kroužku se odkládá min. na pondělí 13.4.- budeme informovat všechny zájemce o kroužek, kteří se nám přihlásili
4) ruší se tréninky všech atletických skupin, kroužku plavání i volejbalu až do 11.4. - ty už nahradit nedokážeme :(

Rodiče, všechny Vás vyzýváme, abyste s okamžitou platností pozastavily platby členských příspěvků = dokud znovu nezačneme trénovat, neplaťte prosím...

Pokud už máte zaplaceno - ať už na březen nebo do konce školního roku - ujišťuji Vás, že následně Vám toto bude klubem kompenzováno = vrátíme Vám zpět peníze na Vaše účty za období, kdy se netrénuje.

V případě, že se cokoliv změní, neprodleně budu všechny informovat - emailem i zde na našem webu.

Děkuji Vám za plošnou podporu tohoto rozhodnutí. Věříme, že celou situaci chápete a uvědomujete si její závažnost. Přejeme všem klid i rozvahu, současně úsměv, když to jde a věřme, že SPOLEČNĚ TO ZODPOVĚDNĚ zvládneme a brzy se budeme opět pravidelně vídat.

Do té doby ahoj všem a pokud byste cokoliv potřebovali vysvětlit, objasnit, neváhejte a volejte . Ráda Vás uslyším, když už Vás nemohu vídat, jak jsem byla zvyklá...

Jana a kolektiv trenérů VSK


      ____________________
                 ___________.......  Jana, aktual. 10/03/2020 14:30:42 ................

  Zrušení tréninků
  
V souvislosti s nařízením vlády se uzavírají všechny ZŠ v ČR. Bohužel s tím souvisí i zrušení tréninků na 1.ZŠ = až do odvolání skupina APR netrénuje:(

V případě, že se rozhodneme uspořádat trénink venku na Astonce nebo Štěpánce (od příštího týdne), budeme Vás informovat - telefonem, emailem i na webovkách.

Děkujeme za pochopení a přejeme klid do těchto dní...

Jana, Hana a Jirka


      ____________________
                 ___________.......  Jana, aktual. 20/02/2020 12:47:34 ................

  2.krosové závody - neděle 1.3.2020 - cyklopark Štěpánka
  
V neděli 1.3.2020 pořádá náš klub 2.krosové závody Poháru v přespolním běhu VSK. Moc bychom potřebovali, aby děti trénující ve skupině Atletika pro radost přišly pomoc na místo s organizací závodu - při prezentaci k závodu a jako traťoví i cíloví rozhodčí, při vyhlašování výsledků, apod.

Sraz na místě je v 8.30 hod.
Předpokládaný konec je v 11.30 hod.

Děkujeme předem všem rodičům, kteří jim to umožní.....

Jana a kolektiv trenérů VSK

      ____________________
                 ___________.......  Jana, aktual. 04/01/2020 20:07:37 ................

  Zahájení tréninků APR 2020
  
Moc se těšíme na naše nejstarší svěřence a to:

pondělky 17.00 - 18.15 - 1.ZŠ / budova 1.stupně s nápisem nad vchodem Pojď sem synu, uč se moudrým býti....
středy 17.00 - 18.00 - 1.ZŠ / budova 2.stupně za magistrátem

Sraz vždy 10 min před zahájením tréninků před vchody do zmíněných budov.

Jirka, Jana a Hanny :)


      ____________________
                 ___________.......  Jana, aktual. 30/10/2019 08:30:57 ................

  Tréninky - tělocvična
  

V pondělí 4.11. zahajujeme "zimní přípravu". Tréninky budou probíhat následovně:

PONDĚLÍ - 17.00 - 18.15 - tělocvična 1.ZŠ / 1.stupeň (budova "Pojď sem synu, uč se moudrým býti...") - sraz před školou nejpozději v 16.55

STŘEDA - 17.00 - 18.15 - tělocvična 1.ZŠ / 2.stupeň (budova spojená s magistrátem) - sraz před školou nejpozději v 16.55

Na tréninky s sebou noste: kdo má, tak vlastní karimatku a švihadlo - především na pondělní tréninky, pití (vodu) a vhodnou sálovou obuv - světlá podrážka, která neklouže :) !!

Na viděnou se těší trenéři,

Jirka, Jana a Hana


      ____________________
                 ___________.......  Jana, aktual. 25/10/2019 10:40:40 ................

  Tréninky 28.10. a 30.10.
  
V pondělí 28.10. se trénink nekoná - je státní svátek.

Ve středu 30.10. - je dobrovolný trénink - Štěpánka - sraz před bazénem v 16 hodin.

Povinnost se k tréninku se přihlásit formou smsm zprávy na tel. 774 197 119 je do úterý 29.10.

Trénink se bude konat za předpokladu, že se přihlásí min. 6 členů. Potvrzení o tom, jestli se trénink koná či nikoliv, Vám přijde také smsm zprávou.

Jana


      ____________________
                 ___________.......  Jana, aktual. 21/10/2019 14:48:16 ................

  Trénink - středa - 23.10. - 1.ZŠ
  
Ve středu 23.10. trénujeme na 1.ZŠ - sraz v 17hod na hřišti za školou :) Konec tréninku v 18.15hod.

Těšíme se na viděnou.

trenérky


      ____________________
                 ___________.......  Jana, aktual. 11/10/2019 12:35:20 ................

  Zrušení tréninků APR
  

Příští týden se většina našeho trenérského týmu účastní "teambuildingu" a proto jsme nuceni tréninky APR v pondělí 14.10. a ve středu 16.10. zrušit.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na další setkání v pondělí 19.10. na Astonce

Zdraví a krásný víkend v duchu "babího léta" přeje,

Jana, Hana a Jirka:)


      ____________________
                 ___________.......  Jana Zbíralová, aktual. 03/10/2019 22:26:54 ................
  
Aktuálně bez informací.
  

      ____________________
                 ___________


Administrátor:
Uživatel: Heslo: