Informace o tréninkových skupinách

.......   Skupina Pondělky a středy „Atletika pro radost“ po Astonka / st Štěpánka – 16.00 – 17.30:   ................
           Zbíralová Jana – tel. 774 197 119 / email: vskmb@seznam.cz
           Balounová Hana – tel. 603 341 151
           Vrabec Jiří – tel. 608 180 184


.......   Skupina Pondělky - „Rugby“ – hřiště za 5.ZŠ - 16.00 – 17.30: ................
           Vitalij Baleca - tel. 608 893 131
           Jakub Richter - tel. 724 165 626


.......   Skupina Pondělky - „Debř“ – ZŠ Debř - 16.30 – 17.30: ................
           Choděrová Pavla– tel. 777 016 891 / email: pavlachoderova@centrum.cz
           Bártová Zdena - tel. 731 959 119 / email: lite.m@seznam.cz
           Bárta Jan - tel. 608120848


.......   Skupina Pondělky - „Sobotka“ – ZŠ Sobotka – 16.00 – 17.00 ................
           Kysela Oldřich – tel . 602 541 200 / email: okysela1@gmail.com
           Kožíšek Jan – tel. 730 864 261
           Martina Cee – tel. 725 836 610
           Linda Vaníčková - tel. 702 170 001


.......   Skupina Úterky – „Prostřední děti A“ – ZŠ Debř - 16.00 – 17.00: ................
           Zuzana Malá - tel. 602136467 / email: Susanita@seznam.cz
           Jirka Malý – tel. 733 714 888
           Jana Zbíralová - tel.774 197 119 / email: vskmb@seznam.cz


.......   Skupina Úterky – „Nejstarší děti A“ - ZŠ Debř - 17.15 – 18.15:  ................
           Zuzana Malá - tel. 602136467 / email: Susanita@seznam.cz
           Jirka Malý – tel. 733 714 888


.......   Skupina Středy - „Nejmenší děti“ – 1.ZŠ / MB - 16.00 – 17.00: ................
           Balounová Hana (atletika) – tel. 603 341 151 / email: hana.balounova@email.cz
           Černá Martina (atketika) – tel. 737 200 776
           Bára Koštířová - tel. 775 991 003


.......   Skupina Středy - „Kněžmost“ - 15.00 – 16.00: ................
           Kysela Oldřich – tel . 602 541 200 / email: okysela1@gmail.com
           Ivana Kyselová Jägerová – tel. 739 044 890 / email: Ivana.Kyselova@cz.mapal.com
           Jitka Marešová - tel. 603 175 902
           Martin Hnilička - tel. 724 276 990


.......   Skupina Středy - „Volejbal“ - ZŠ v Debři – 16.00 – 17.30: ................
           Bárta Jan - tel. 608120848 / email: bartolomej.23@seznam.cz


.......   Skupina Středy - „Plavání“ – plavecký bazén na Štěpánce – od října – 17.30 – 19.00: ................
           Petra Richterová – tel. 606 466 556 / email: richterka.petra@atlas.cz
           Lukáš Balák – tel. 603 117 510


.......   Skupina Čtvrtky - „Prostřední děti B“ – 1.ZŠ / MB - 16.00 – 17.00: ................
           Zbíralová Jana – tel. 774 197 119 / email: vskmb@seznam.cz
           Vrňatová Katka – tel. 731 471 381
           Martin Horák - tel. 608 335 792


.......   Skupina Čtvrtky - „Nejstarší děti B“ – 1.ZŠ / MB - 17.15 -18.15: ................
           Zbíralová Jana – tel. 774 197 119 / email: vskmb@seznam.cz
           Baleca Vitalij – tel. 608 893 131





      ____________________
                 ___________