Připravujeme

_________|  Jana, aktual. 19/09/2017 12:38:54  |______________________________________________

  2. ročník Poháru VSK v přespolním běhu
  

V letošní sezóně náš oddíl opět chystá Pohár v přespolním běhu, který se bude skládat ze 3 závodů.

První závod se uskuteční v sobotu 4.11.2017 - místo ještě upřesníme. S největší pravděpodobností se opět bude konat na ZŠ v Debři jako v loňském roce:).

Prosíme všechny rodiče našich svěřenců, aby si na toto sobotní dopoledne udělali čas a přivedli své děti na start závodu. Soutěžit budou moci i sourozenci našich členů, kteří nejsou starší než roč. 2007.

Detaily k závodu obdržíte emailem a budou k dispozici i zde na webových stránkách._________|  Jana, aktual. 15/08/2017 09:47:51  |______________________________________________

  Zahájení tréninků - září 2017
  Naše první tréninky zahájíme v týdnu od 11.9. 2017

Přehled tréninkových skupin a rozpis tréninků bude definitivně znám až na konci srpna, kdy ho uveřejníme na našich stránkách v záložce "aktuálně".

Každý z rodičů obdrží email, ve kterém se dozví, kdy jeho dítě bude trénovat, pod jakým vedením a výši členských příspěvků pro letošní rok. Bude se měnit, jak jsem již avizovala na konci června, ale nijak dramaticky (cca.50,-Kč) měsíčně - vše v závislosti na četnosti a délce tréninků.

Letos nás čekají organizační změny, které vyplývají z aktuálních velikostí jednotlivých skupin a prostorách, které budou k dispozici a v neposlední řadě také z časových možností nás trenérů.

Věříme, že tyto změny budou většinou z Vás přijaty pozitivně a nezasáhnou Vám významněji do Vašich plánů, poněvadž se snažíme ctít předchozí harmonogram tréninků, jak jste na něj byli zvyklí doposavad...

S úctou,

Jana Zbíralová
Administrátor:
Uživatel: Heslo: