VSKMB, Všestranný sportovní klub, Mladá Boleslav, vskmb.cz

Aktuálně

_________|  Jana, aktual. 29/12/2017 08:51:47  |______________________________________________

  SILVESTROVSKÝ BĚH
  
Všechny Vás srdečně zveme na tradiční sportovní rozloučení s odcházejícím rokem - SILVESTROVSKÝM BĚHEM.
Tuto akci pořádá tradičně atletický oddíl společně se SOKOLEM.


Časový pořad :

9:30 prezentace u Hudebního pavilonu


1. 10:00 150 m děti do 3 let (2014 a ml.)
2. 10:05 150 m děti do 5 let (2012-2013)
3. 10:10 200 m chlapci 6-7 let (2010-2011)
4. 10:15 200 m dívky 6-7 let (2010-2011)

5. 10:20 400 m chlapci 8-9 let (2008-2009)
6. 400 m dívky 8-9 let (2008-2009)
7. 10:30 400 m chlapci 10-11 let (2006-2007)
8. 400 m dívky 10-11 let (2006-2007)

9. 10:40 800 m chlapci 12-13 let (2004-2005)
10. 800 m dívky 12-13 let (2004-2005)

11. 10:50 1000 m chlapci 14-15 let (2002-2003)
12. 1000 m dorostenci 16-17 let (2000-2001)

13. 11:00 1000 m dívky 14-15 let (2002-2003)
14. 1000 m dorostenky 16-17 let (2000-2001)
15. 1000 m juniorky 18-19 let (1998-1999)
16. 1000 m ženy 20 a více let (1997 a st.)

17. 11:10 3000 m junioři 18-19 let (1998-1999)
18. 3000 m muži 20-39 let (1978-1997)
19. 3000 m muži 40 a více let (1977 a st.)
20. 3000 m ženy 20-34 let (1983-1997)
21. 3000 m ženy 35 a více let (1982 a st.)

vyhlášení výsledků průběžně po jednotlivých kategoriích

Startovné: dospělí 50,- Kč
děti do 15 let 20,- Kč



_________|  Jana, aktual. 22/12/2017 11:27:26  |______________________________________________

  SILVESTROVSKÉ BRUSLENÍ
  

Všechny naše členy a jejich rodiny srdečně zveme na "silvestrovskou jízdu na bruslích"¨.

termín: neděle 31.12.2017 od 10.45 do 12.15 hod
místo: Zimní stadion - malá hala zvaná "mrazák"
vstupné: zdarma
občerstvení: vlastní - množství a sortiment bez jakéhokoliv omezení :)

Těšíme se na Vaši hojnou účast !!

kolektiv trenérů VSK



_________|  Jana, aktual. 17/12/2017 21:28:11  |______________________________________________

  ZRUŠENÉ TRÉNINKY V DEBŘI - PONDĚLÍ / ÚTERÝ - 18.-19.12.
  
Milí rodiče dětí, které v zimním období trénují v Debři, je nám líto, že musíme oznámit zrušení tréninků v pondělí a úterý - 18., resp. 19.12.

V tělocvičně už je pódium, sedačky a aparatura - vše připravené na čtvrteční vánoční akademii žáků školy. Trénovat se v ní už bohužel nedá.

Děkujeme Vám za pochopení a věřím, že někteří z Vás tento fakt uvítají i s ohledem na všemožné vánoční besídky a shon v posledním týdnu před Štědrým večerem :) Přeji Vám všem co nejklidnější týden.

Za všechny trenéry a trenérky zdraví,

Jana




_________|  Jana, aktual. 07/12/2017 10:32:26  |______________________________________________

  Ukončení tréninků v roce 2017 / Zahájení v roce 2018
  
Všechny tréninkové skupiny končí své tréninky v pracovním týdnu od 18.12. do 22.12.2017.

Mezi Vánocemi a Novým rokem tréninky nejsou.

Opět začínáme trénovat od úterý 2.1.2018 na obvyklých místech a v obvyklé časy :)



_________|  Jana, aktual. 13/11/2017 14:19:46  |______________________________________________

  Výsledky - 1. závod Poháru Všestranného sportovního klubu
  V sobotu 4.11. se za krásného podzimního počasí konal v areálu biatlonové oddílu KB Trefa na Borku 1.závod Poháru Všestranného sportovního klubu 2017/2018. Rádi bychom touto cestou poděkovali vedení biatlonového oddílu KB Trefa Horní Stakory a jeho předsedovi Michalu Fiedlerovi za zapůjčení perfektně udržovaného areálu včetně jeho zázemí a technického vybavení. Současně děkujeme novému sponzoru našeho oddílu firmě ŠKO-ENERGO, která přislíbila finanční podporu na činnost našeho klubu a to především na materiální vybavení.
1. závodu Poháru VSK v přespolním běhu v sezóně 2017/2018 se zúčastnilo více než 100 závodníků ve věkových kategoriích 2003 - 2014. Délka tratí byla odstupňována podle věku jednotlivých účastníků, a tak Ti nejstarší museli zdolat trať dlouhou 2 km a nejmenší děti vzdálenost 200 m. Všichni se ze závodem "poprali" dobře a výkony potěšily nejen trenéry, ale především téměř 200 přihlížejících a fandících rodičů, prarodičů a dalších rodinných příslušníků:)
    Fotografie v naší galerii ...zde

Níže nabízíme výsledky jednotlivých kategorií a je dobré připomenout, že do celkového hodnocení poháru mohou zasáhnout pouze členové klubu = pouze Ti sbírají tzv. "pohárové body". Jejich sečtení proběhne po skončení 3. závodu, a až poté mohou být vyhlášeny konečné výsledky Poháru VSK v přespolním běhu pro sezónu 2017/2018.

VÝSLEDKY 1.ZÁVODU NA BORKU:

KATEGORIE DÍVKY ROČ.2012 a mladší (200 m):
1. Hanáková Ema
2. Krejčová Šárka
3. Jačková Adéla
4. Slavíková Ema
5. Krejčová Katka
6. Balounová Anna Marie
7. Hanáková Týna


KATEGORIE CHLAPCI ROČ. 2012 a mladší (200 m):
1. Dufek Eliáš
2. Černý Viktor
3. Vlk Michal
4. Hejcman Ondřej
5. Mužíček Václav
6. Rejha Ondřej
7. Novák Tomáš
8. Mareš Josef
9. Mužák Jan
10. Kraus Jakub
11. Bürger Tom
12. Vaňousek Ondřej
13. Fronk Vojtěch
14. Štěpánek Jáchym
15. Poslt Josef
16. Vrňata Ondřej


DÍVKY ROČ. 2011 (200 m):
1. Fronková Karolína
2. Schertlerová Bára
3. Neumanová Klára
4. Tichánková Elena
5. Vacková Adéla
6. Vondrášková Diana
7. Horáková Adéla
8. Nováková Aneta
9. Haman Tinka
10.Ácsová Kateřina
11.Skalická Klára


CHLAPCI ROČ. 2011 (200 m):
1. Balák Matouš
2. Tíkal Jakub
3. Bělohlávek Jan
4. Štěpánek Kryštof
5. Vajda Jan


DÍVKY ROČ. 2010 (500 m):
1.-2. Maršounová Anna
1.-2. Kulichová Marie
3. Bubeníková Anna
4. Posltová Josefína
5. Šemberová Anna
6. Krausová Ema
7.-8.Picková Adéla
7.-8.Orlayová Aneta
9. Vlková Karolína
10. Guitti Monika
11. Ludvíková Simona
12. Mužíčková Zuzka
13. Nováková Eliška


CHLAPCI ROČ. 2010 (500 m):
1. Boček Michal
2. Kulich Štěpán
3. Vaňousek Tomáš
4. Šourek Jakub
5. Hejcman Mirek
6. Mareš Václav
7. Baleca Bogdan
8. Skočdopol Josef
9. Gottwald Jiří


DÍVKY ROČ. 2009 ( 500 m):
1. Černá Jolana
2. Končinská Nikola
3. Müllerová Sophie
4. Neumanová Ema
5. Bělohlávková Anna
6. Kurková Ela
7. Malá Markéta


CHLAPCI ROČ. 2009 (500 m):
1. Kavulok Tomáš
2. Cerha Filip
3. Jaček Vojtěch
4. Jaček Štěpán
5. Richter Eliáš


DÍVKY ROČ. 2008 (1 km):
1. Rakušanová Barbora
2. Kolářová Hana
3. Horáková Lucie
4. Skalková Viktorie
5. Hoffmanová Julie
6. Fronková Lucie
7. Orlayová Diana


CHLAPCI ROČ. 2008 (1 km):
1. Müller Filip
2. Šembera Jan
3. Bubeník Štěpán
4. Ács Šimon
5. Bittner Radim


DÍVKY ROČ. 2007 (1 km):
1. Kubínová Marie
2. Kulichová Andrea


CHLAPCI ROČ. 2007 (1 km):
1. Voříšek Filip
2. Drahota Jan (2009)


ATP dívky (2 km):
1. Rejhová Anna
2. Vrabcová Bára
3. Zbíralová Markéta
4. Odnohová Iva
5. Zachařová Hana
6. Neprašová Viktorie
7. Posltová Anna
8. Zbíralová Karolína


ATP chlapci (2 km):
1. Finkous Karel
2. Skočdopol František
3. Poslt Tomáš
4. Skalka Šimon


Těšíme se na další setkání při 2.krosovém závodě, který je naplánován na sobotu 17.3.2018 a jeho místo bude ještě upřesněno.

Zdraví Jana a kolektiv trenérů a trenérek VSK z.s.









Administrátor:
Uživatel: Heslo: